3. Niedziela Wielkanocna  – 14.04.2024 r.

Dzisiaj: Niedziela Biblijna rozpoczynająca 16. Tydzień Biblijny. Niech w naszym ręku zagości księga Pisma Świętego. W nim zawarte jest Słowo życia. Przyjmujmy je i umacniajmy się nim codziennie jak Bożym chlebem.

Środa:  Po Mszy św. Nowenna do MBNP.

Piątek: Trzeci piątek miesiąca. O 17:30 Koronka do Bożego Miłosierdzia, po niej Msza św.

W przyszłą niedzielę: Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw w tej intencji.

Różaniec prowadziła  Róża MB Anielskiej, a w przyszłą niedzielę Róża z Ratułowa.

Grupie sprzątającej – Bóg zapłać za troskę o kościół. Sprzątali: Aneta Kula, Andrzej Staszel, Maria Stopka, Monika Bobak. W nowym tygodniu sprzątanie kościoła powierzamy mieszkańcom Nowego Bystrego od 118 – 126.

Bóg zapłać  rodzinie za ofiarę złożoną na inwestycje.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny